piątek, 19 maja 2017

CO KUPIĆ NA PROMOCJI 2+2 W ROSSMANNIE? NIETESTOWANA NA ZWIERZĘTACH PIELĘGNACJA TWARZY


Jak wiecie zbliża się kolejna promocja w Rossmannie! Tym razem możemy bardziej poszaleć, szczególnie w większych sklepach, które mają półkę z "dermokosmetykami". 
Poniżej znajduje się lista firm, które nie testują na zwierzętach i oferują kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Nie wszystkie mają wegański skład, ale jest dużo produktów bez składników odzwierzęcych.

Aby skorzystać z promocji 2+2 produkty do pielęgnacji twarzy należy pobrać aplikację Klubu Rossmanna. Akcja trwa od 20 do 30 maja. Drogeria nie opublikowała jeszcze regulaminu promocji, ale dostałam info o najważniejszych punktach od najfajniejszej pani z Rossmanna na świecie :<3 :="" span="">
"- 2+1 dla wszystkich
-2+2 dla klubowiczów ale jednorazowo
-aby skorzystać z promocji kilka razy wszystko musi być na rożnych paragonach :( (w sensie każda trojka lub czwórka kremów)
-w każdej grupie (3 lub 4 produkty) muszą być 3 rożne produkty w sensie o różnych kodach (np krem na dzień, na noc i dwie maseczki ale różne, nie można wziąć 3 takich samych produktów, chyba ze wrzucicie je na inny paragon po jednym do każdej grupy)
Dodam że każda rejestracja w klubie to złotówka na cel charytatywny, lokalny, w zależności od sklepu. Pod koniec roku system ogarnie w którym sklepie używałyście aplikacji najczęściej i tam pójdzie wasza złotówka :) możecie zapytać w ulubionym sklepie na jaka fundacje zbierają"


  • Tołpa 
  • Isana Young/Synergen
  • Alterra
  • Rival de Loop
  • Miya Cosmetics
  • Be Organic 


Co chcecie kupić? 
Ja planuję zakup kilku płynów micelarnych do testów bo ostatnio wszystkie mnie zawodzą :(

Miłego dnia!
Ewa
Copyright © 2016 Happy Rabbit , Blogger