ŚWIETNA PALETKA DO KONTUROWANIA Z DROGERII! /CATRICE / PRIME&FINE PROFESSIONAL CONTOURING PALETTE / 010 ASHY RADIANCE / RECENZJADzisiejszy wpis jest poświęcony jednemu z moich ulubionych zestawów do konturowania twarzy, czyli Catrice Prime&Fine Professional Contouring Palette w odcieniu 010 Ashy Radiance. Znalazł się nawet w ulubieńcach zeszłego roku, ale jest tak fajny, że należy mu się oddzielna recenzja.Opis producenta: 
Paletka dwóch pudrów z rodziny Prime And Fine oferuje profesjonalny zestaw do konturowania twarzy. Dwa łatwe w rozcieraniu odcienie są idealnymi pomocnikami: ciemniejszy matowy odcień służy do cieniowania, podczas gdy jasny, delikatnie połyskujący pięknie rozświetla. Na odwrocie opakowania znajduje się praktyczny przewodnik z instrukcją korzystania z paletki.


Ten puder do konturowania był do niedawna najchłodniejszym wegańskim brązerem w polskich drogeriach (wydaje mi się, że teraz jeden z pudrów My Secret może go pobić, ale jeszcze sama nie sprawdzałam). Ma ładny matowy odcień, fajnie się rozciera i jest wystarczająco napigmentowany. Nie jest za ciemny i ciężko sobie zrobić nim krzywdę. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie. Testowałam go na różnych podkładach i na każdym utrzymuje się cały dzień.

Rozświetlacz może nie spodobać się każdemu. Jest to produkt bardzo subtelny, o chłodnym odcieniu i na pewno nie ma nawet szansy na wysokie miejsce w konkursie na największy błysk. Mi się to podoba, ładnie wygląda w codziennym makijażu i ten efekt nie jest przerysowany. Jak nie mam czasu nakładam go też na powieki i z wytuszowanymi rzęsami ładnie podkreśla oczy.


Jak widać po zużyciu bardzo lubię tę paletkę do konturowania Catrice i bardzo Wam ją polecam.

Miłego dnia!
Ewa
Copyright © Happy Rabbit , Blogger