WEGAŃSKIE & CRUELTY FREE BALSAMY I MASŁA DO DEMAKIJAŻU

 

Dobrze wiecie, że w mojej opinii dobry demakijaż i oczyszczanie skóry są jednymi z najważniejszych etapów pielęgnacji i uwielbiam testować różne kosmetyki służące do tego. W tym wpisie skupimy się na dość nowej na rynku kategorii produktów, czyli balsamach i masłach do demakijażu. Te nazwy są często stosowane zamiennie, ale chodzi o tę samą kategorię produktu.
Serdecznie Was zapraszam do śledzenia działalności Happy Rabbit na Instagramie - https://www.instagram.com/happyrabbit_blog/. Publikuje tam sporo list i infografik oraz dużo stricte kosmetycznych treści. 


Czym są masła/balsamy do demakijażu?

Masła i balsamy do demakijażu są kosmetykami należącymi do kategorii olejków. Są to mieszanki olejów i stałych tłuszczów jak masło shea lub masło kakaowe, dzięki czemu nie są płynne, mają bardziej stałą konsystencję. W kontakcie z ciepłymi dłońmi bardzo szybko się rozpuszczają i rozsmarowują na skórze. 
Większość maseł i balsamów dostępnych na rynku ma w składzie emulgatory, dzięki czemu dobrze zmywają się ze skóry, nie trzeba stosować ściereczek. Jest to bardzo wygodna forma demakijażu.


Żadna z niżej wymienionych firm nie ma powiązań z testami na zwierzętach, spełnia moje oraz stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa wymagania cruelty free, o których możecie przeczytać TUTAJ. Oczywiście wszystkie mają wegański skład!


BANDI:
DERMA E:
DR SKIN CLINIC:
E.L.F. COSMETICS:
FACEBOOM:
PIERRE RENE:
PIXI:
PURE BY CLOCHEE: 
RESIBO:
THE BODY SHOP:


Mam nadzieję, że lista wegańskich i cruelty free balsamów do demakijażu się Wam przyda.


Miłego dnia!

Ewa


Katalog "Wegańskie i cruelty free kosmetyki w Rossmannie" to zbiór ponad 1500 kosmetyków mających wegański skład oraz będących produkowane przez firmę cruelty free, potwierdzone jako spełniające kryteria Happy Rabbit i Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa!
Sprawdziłam składy TYSIĘCY kosmetyków, rozmawiałam o pochodzeniu składników z firmami kosmetycznymi. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu. Nie musisz chodzić między półkami i indywidualnie sprawdzać czy dana firma ma powiązania z testami na zwierzętach czy nie. Nie musisz też sprawdzać pochodzenia pojedynczych składników i rozszyfrowywać INCI.
Zrobiłam to za Ciebie!
W katalogu są też cruelty free środki czystości dostępne w Rossmannie!
Wszystkie produkty są posortowane kategoriami, w których znajdziesz je w Rossmannie, co ułatwi Ci zakupy.

LINK DO SKLEPU:
https://tiny.pl/9qg4q


Wpis powstał dzięki wsparciu Patronek i Patronów z Patronite. Możesz do nich dołączyć tutaj: https://patronite.pl/HappyRabbit.
Copyright © Happy Rabbit , Blogger