NANSHY, FLAWLESS FOUNDATION / NAJLEPSZY PĘDZEL DO PODKŁADU?


Nanshy to brytyjska firma, która produkuje bardzo dobrej jakości wegańskie pędzle do makijażu. Od jakiegoś czasu są bardzo dobrze dostępne w Polsce i na szczęście ich ceny nie zabijają. Chociaż uwielbiam nakładać fluid gąbkami Beauty Blender i Real Techniques, dobry pędzel flat top uważam za świetną inwestycję. Można nim zaaplikować podkład płynny i mineralny, wklepać puder, nawet w kryzysowych sytuacjach wykonturować twarz. 

Flawless Foundation z Nanshy to mój ulubieniec. Włosie jest bardzo przyjemne w dotyku i miękkie. Jest też gęste i sprężyste więc nakładanie nim podkładu to czysta przyjemność. Dzięki takiemu typowi pędzla jestem w stanie uzyskać dużo większe krycie niż gąbką, co ratuje niektóre fluidy. Nie gubi w ogóle włosia.

Znalazłam tylko jedną jego wadę - długo schnie. Niestety to jest cecha większości tak gęstych pędzli. 
Uważam, że pędzel Nanshy jest trochę lepszy od Hakuro H50 (niestety nie mogę ich porównać na zdjęciach, ponieważ mój H50 niedawno, po kilku latach używania się rozkleił). Miałam też kiedyś podobny pędzel z EcoTools, który nie był aż tak gęsty i się rozwalił po miesiącu (inne pędzle z tej firmy mam kilka lat, więc chyba trafiłam na jakiś uszkodzony egzemplarz).

Pędzle Nanshy można kupić w wielu drogeriach internetowych.

Czym najbardziej lubicie nakładać podkład? 

Miłego dnia!
Ewa

PS. Zauważyłam, że ten model pędzla ma różną numeracje - pisałam w tej sprawie do sklepu, w którym go kupiłam i dowiedziałam się, że producent coś pozmieniał. Na stronie Nanshy pędzel podpisany F02 na zdjęciu też ma numer F01. 
Copyright © Happy Rabbit , Blogger