CO KUPIĆ NA PROMOCJI W ROSSMANNIE? KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH I WEGAŃSKIE

Nadchodzi ogromna promocja w Rossmannie. Jak co pół roku do drogerii zejdą się tłumy chętnych na przecenione o połowę kosmetyki do makijażu. Znowu będą przepychanki przy szafach i korki w kolejce do kasy ;) Ta promocja to już legenda, w sumie nie rozumiem dlaczego - przecież w Hebe, Naturze lub Superpharm zniżki -40%, -50% lub 1+1 za grosz pojawiają się często.
W tym sezonie drogeria przygotowała jeszcze jedną niespodziankę - jeśli pobierzecie aplikację Rossmann i się zarejestrujecie będziecie mieć rabat 55% przy zakupie 3 produktów :)

Powiedzmy sobie szczerze - nietestowanej na zwierzętach i wegańskiej kolorówki w tej sieci prawie nie ma. W kilku sklepach są szafy Essence i Catrice (słyszałam, że Rossmann je wycofuje), więc jeśli macie je w swojej okolicy możecie kupić coś konkretnego.

Przypominam:

W pozostałych Rossmannach pozostają kosmetyki AA Wings of Color, ale mam z nimi mały problem. Kilka razy próbowałam się porozumieć z firmą w sprawie odzwierzęcych składników, ale nikt mi nie odpisał. Na pierwszy rzut oka większość tych produktów nie ma na pewno wegańskiego składu. 

W poprzednich edycjach przecenione były też produkty do pielęgnacji ust i paznokci (aktualny regulamin jeszcze nie jest dostępny), więc są dwa rodzaje produktów, na które warto tam zwrócić uwagę:
  • Balsamy do ust - nietestowane na zwierzętach są produkty Isana, Alterra, AA i Himalaya. Wegańskie w Rossmannie są cztery, możecie o nich przeczytać w tym wpisie
  • Zmywacze do paznokci - wszystkie z Isany są wegańskie.

W tym sezonie promocja w Rossmannie trwa od 10 do 19 października :)

Planujecie jakieś zakupy?
Ja może pójdę po zapas balsamów do ust.

Miłego dnia!

Copyright © Happy Rabbit , Blogger