środa, 19 kwietnia 2017

CO KUPIĆ NA PROMOCJI W ROSSMANNIE? KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH I WEGAŃSKIENadchodzi ogromna promocja w Rossmannie. Jak co pół roku do drogerii zejdą się tłumy chętnych na przecenione o połowę kosmetyki do makijażu. Znowu będą przepychanki przy szafach i korki w kolejce do kasy ;) Ta promocja to już legenda, w sumie nie rozumiem dlaczego - przecież w Hebe, Naturze lub Superpharm zniżki -40%, -50% lub 1+1 za grosz pojawiają się często.
W tym sezonie drogeria przygotowała jeszcze jedną niespodziankę - jeśli pobierzecie aplikację Rossmann i się zarejestrujecie będziecie mieć rabat 55% przy zakupie 3 produktów :)

Powiedzmy sobie szczerze - nietestowanej na zwierzętach i wegańskiej kolorówki w tej sieci prawie nie ma. W kilku sklepach są szafy Essence i Catrice (słyszałam, że Rossmann je wycofuje), więc jeśli macie je w swojej okolicy możecie kupić coś konkretnego.

Przypominam:

W pozostałych Rossmannach pozostają podkłady z AA (żaden nie ma wegańskiego składu) i bazy pod podkład z tej firmy (firma nie odpisała mi na wiadomość ws. aktualnych składników odzwierzęcych, a te bazy zawierają potencjalnie niewegańskie substancje)
W poprzednich edycjach przecenione były też produkty do pielęgnacji ust i paznokci (aktualny regulamin zostanie opublikowany w czwartek), więc są dwa rodzaje produktów, na które warto tam zwrócić uwagę:
  • Balsamy do ust - nietestowane na zwierzętach są produkty Isana, Alterra, AA i Himalaya. Wegańskie w Rossmannie są cztery, możecie o nich przeczytać w tym wpisie
  • Zmywacze do paznokci - wszystkie z Isany są wegańskie.

W tym sezonie promocja w Rossmannie trwa od 20 do 28 kwietnia :)

Planujecie jakieś zakupy?
Ja może pójdę po zapas balsamów do ust.

Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Happy Rabbit , Blogger