CRUELTY FREE I WEGAŃSKIE PERFUMYPerfumy, wody toaletowe, mgiełki. Pytaliście o taką listę od kilku lat, więc w końcu jest! W tym wpisie znajdziecie informacje o nowych zapachach w Sephora i Douglas i kilku innych nowościach :) Oczywiście przypomnę Wam też o klasykach! 

W tej kategorii, wybór etycznych produktów niestety jest dość ograniczony, ale wygrzebałam chyba wszystkie opcje dostępne w Polsce! Na końcu listy znajdziecie też informacje o zapachach, których w naszym kraju jeszcze nie ma, ale jest 2021 rok, świat jest mały i wszystko można jakoś zdobyć :)


Ze sprawdzeniem, czy perfumy mają wegański skład jest niestety problem, ponieważ pod składnikiem "perfume" bądź "fragrance" w INCI może się kryć WSZYSTKO. Dlatego trzeba dopytywać firmy o to, czy ich mieszanki zapachowe nie zawierają składników odzwierzęcych. 

Na tej liście są wyłącznie firmy potwierdzone jako spełniające kryteria moje oraz stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa, o których możecie przeczytać TUTAJ.


Serdecznie Was zapraszam do śledzenia działalności Happy Rabbit na Instagramie - https://www.instagram.com/happyrabbit_blog/. Publikuje tam sporo list i infografik oraz dużo stricte kosmetycznych treści. 

Szukasz kosmetyków cruelty free?

Zapraszam Cię do mojej drogerii internetowej!

Link do sklepu 👉 https://nesea.pl/ 🐰Post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupicie coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów dla Was nie ulegnie zmianie. Robiąc zakupy poprzez linki afiliacyjne bardzo mocno wspieracie moją działalność za co Wam z góry dziękuję 💖
AKTUALIZACJA 8-12-2021

🍓 oznaczyłam nowe opcje


100 BON:

🍓 7 VIRTUES:

ALLVERNUM:

🍓 ARIANA GRANDE:

BALM BALM:

BOHOBOCO:

LADY OF NATURE:

LOVING ECO:

ORGANIC SERIES:

🍓 PACIFICA:

REVOLUTION:

ROUGE BUNNY ROUGE:

🍓 THE BODY SHOP:

FIRMY NIEDOSTĘPNE W POLSCE:

AROMI:

DEFINEME FRAGRANCE:

HARVEY PRINCE:

HERBAN COWBOY:

LAVANILA:

LUSH:

MY DAUGHTER FRAGRANCES:

PINROSE:

SHAY&BLUE:

Jak zawsze, mam nadzieję, że lista wegańskich i nietestowanych na zwierzętach perfum Wam pomoże!

Miłego dnia!
Ewa

Lista powstała dzięki wsparciu moich Patronów i Patronek na Patronite! Na https://patronite.pl/HappyRabbit możesz do nich dołączyć lub niezobowiązująco wspomóc moją działalność na https://buycoffee.to/happyrabbit💓
Copyright © Happy Rabbit , Blogger