WEGAŃSKIE NOWOŚCI KOSMETYCZNE - ROSSMANN, HEBE I INNE DROGERIE / JESIEŃ 2020


Cześć!
Pamiętam jak bardzo Wam się spodobał wpis o wiosennych nowościach kosmetycznych, który opublikowałam w kwietniu, w związku z tym dziś mamy listę jesienną :)
Znalazłam ponad 200 dopiero wypuszczonych na rynek wegańskich kosmetyków od firm, które nie mają powiązań z testami na zwierzętach i spełniają kryteria Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa. Dodatkowo wszystkie są łatwo dostępne bo sprawdzałam jedynie polski rynek, kupicie w Rossmannie, Hebe albo drogeriach internetowych!

Przypominam, że oprócz tej list mamy aż dwie nowe marki potwierdzone, przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa jako cruelty free:


Mam nadzieję, że lista Wam się przyda! Otworzyłam konto na Patronite https://patronite.pl/HappyRabbit


Jeśli chcecie wesprzeć działalność Happy Rabbit i moją aktywność w Stowarzyszeniu Kosmetyki Bez Okrucieństwa, możecie to zrobić zostając Patronkami lub Patronami (progi od 5 zł) lub lajkując bądź komentując posty w mediach społecznościowych dzięki czemu mają większy zasięg. Zapraszam Was na INSTAGRAM gdzie ostatnio jest najwięcej treści, ponieważ nie umiem się dogadać z nowym Facebookiem ;)


4ORGANIC:

ALKEMIE:

BEBIO:

DR SKIN CLINIC (BANDI  COSMETICS):

ECOCERA:

FACELLE:

HAGI:

IOSSI:

ISANA:

LIRENE:

MAKE ME BIO:

MOKOSH:

NACOMI:

NATURE ON:

ONLY BIO:

POLNY WARKOCZ:

PROKUDENT:

PURE BY CLOCHEE:

SHY DEER:

TOŁPA:

UNDER TWENTY:

YOPE:


Muszę przyznać, że tak wielu wegańskich i cruelty free nowości kosmetycznych w polskich sklepach dawno nie widziałam ❤️

Pamiętajcie o możliwości wsparcia Happy Rabbit na Patronite -> https://patronite.pl/HappyRabbit


Miłego dnia!
Ewa 


*Część linków w tym poście to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupisz coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów nie ulegnie zmianie. To nie jest wpis sponsorowany.
Copyright © Happy Rabbit , Blogger