DOUGLAS / LISTA FIRM CRUELTY FREEOstatnio mam wrażenie, że za każdym razem, gdy zaglądam do sklepu internetowego Douglas, pojawia się tam kolejna firma cruelty free! Fajnie, prawda?

Tym bardziej, że wielu z nich wcześniej wcale nie było w Polsce, a mają baaaaaaardzo ciekawe kosmetyki. 

Przez rok od poprzedniej aktualizacji tej listy przybyło tam aż 50 marek! To mniej więcej jedna tygodniowo. 

Douglas jest teraz w czołówce sklepów z największą ofertą firm niemających powiązań z testami na zwierzętach, ale jest jedna uwaga - większość z nich jest wyłącznie online. 
Czy to problem? Hmm, uważam, że nie bo z tego, co widzę, mają darmową dostawę od 49 zł i darmowy odbiór zamówień w perfumeriach. Dodatkowo w sklepie online mają często super promocje, których stacjonarnie z tego, co wiem, nie ma. 

Jak zawsze mam nadzieję, że ta lista firm cruelty free Wam się przyda!


Na tej liście są wyłącznie firmy potwierdzone jako spełniające kryteria moje oraz stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Wszystkie z nich zostały sprawdzona przeze mnie, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez OkrucieństwaKasię PINK MINK Studio lub Logical Harmony

Post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupicie coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów dla Was nie ulegnie zmianie. Robiąc zakupy poprzez linki afiliacyjne bardzo mocno wspieracie moją działalność za co Wam z góry dziękuję 💖


Szukasz CRUELTY FREE kosmetyków?

W ebookach Happy Rabbit znajdziesz wyprawkę na każdą okazję!

💚Wegańskie i cruelty free kosmetyki w Rossmannie
💚Wegańska i cruelty free pielęgnacja włosów
💚Cruelty free DOM


AKTUALIZACJA 15-12-2021
nowości oznaczyłam 🌷

To wszystko! Jak zwykle mam nadzieję, że marek niemających powiązań z testami na zwierzętach w Douglasie będzie przybywać :)

Miłego dnia!
Ewa

Lista powstała dzięki wsparciu moich Patronów i Patronek na Patronite! Na https://patronite.pl/HappyRabbit możesz do nich dołączyć lub niezobowiązująco wspomóc moją działalność na https://buycoffee.to/happyrabbit💓


Zobacz też:

Copyright © Happy Rabbit , Blogger