WEGAŃSKIE KOSMETYKI PUROBIO / LISTA 2020 #WSPIERAMETYCZNEFIRMY

Cześć, w poprzednim poście pisałam Wam jak w tym kryzysowym czasie możecie pomóc swoim ulubionym etycznym firmom (kosmetycznym, ubraniowym, usługodawcom, restauracjom), dziś kontynuuję akcję #WSPIERAMETYCZNEFIRMY na blogu wpisem z listą wegańskich kosmetyków PuroBIO.

Bardzo lubię te kosmetyki PuroBIO, które do tej pory miałam okazję testować, m. in SUBLIME Drop Foundation, cienie do powiek, bazę pod cienie i róż. Są naturalne, lecz większością można osiągnąć taki sam efekt jak kosmetykami konwencjonalnymi, są równie dobrze napigmentowane i łatwe w użyciu. 

Oczywiście PuroBIO nie ma powiązań z testami na zwierzętach, jej status cruelty free sprawdzała Kasia PINK MINK Studio.

PuroBIO ma polskiego dystrybutora, dzięki któremu możemy znaleźć tę markę w wielu sklepach stacjonarnych oraz polskich drogeriach internetowych, mamy testery oraz nie musimy dopłacać za sprowadzenie ich z Włoch. Jak wiecie sytuacja takich mniej znanych etycznych firm jest teraz bardzo ciężka, a szkoda by było gdyby musiały zakończyć działalność. W związku z tym jeśli teraz planujecie kupno jakiegoś kosmetyku PuroBIO super będzie jeśli zamówicie go na oficjalnej stronie dystrybutora - purobio.com.pl


TWARZ:
OCZY:


USTA:


PĘDZLE:

PIELĘGNACJA:


MYDŁA:

DYFUZORY:


Jak zawsze, mam nadzieję, że lista wegańskich kosmetyków PuroBIO pomoże Wam w zakupach :)

Miłego dnia!
Ewa 

*To nie jest wpis sponsorowany, ale zawarte są w nim linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupisz coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów nie ulegnie zmianie.

Copyright © Happy Rabbit , Blogger