PÜR COSMETICS - WEGAŃSKA LISTA 2020 #WSPIERAMETYCZNEFIRMY


Cześć!

Jak wiecie przez zamknięte sklepy i kwarantannę nastały ciężkie czasy dla firm z wielu branż. Zarówno ja, jak i Kasia PINK MINK Studio od kilku dni otrzymujemy dość niepokojące wieści od małych etycznych firm, które nie mają zamówień, straciły duże pieniądze przez odwołane targi, ich kontrahenci zalegają z płatnościami, ponieważ również mają problemy z płynnością finansową i są w naprawdę bardzo trudnej sytuacji. 
Oczywiście bardzo popieramy akcję zostań w domu i same ograniczamy wychodzenie do minimum, ale bardzo chcemy wspomóc etyczne marki, ponieważ mogą nie przetrwać. 

Jak możemy pomóc etycznym firmom? 

Nie chcę nikogo namawiać do robienia niepotrzebnych zakupów. W tej akcji nie chodzi o to, żeby teraz kupić dziesiątki zbędnych rzeczy dla idei. 
Chcemy zwrócić Waszą uwagę na niszowe etyczne firmy, abyście wzięli je pod uwagę, gdy planujecie jakieś zakupy. Chcemy Wam pokazać te marki, bo może znajdziecie w ich ofertach coś, co jest Wam potrzebne. 
Mam nadzieję, że przyłączycie się do nas i pokażecie na zdjęciach swoje ulubione produkty od małych etycznych firm. Nie tylko kosmetycznych, w trudnej sytuacji są też producenci etycznych ubrań bądź wegańskie restauracje. Pamiętajmy też o polskich dystrybutorach niszowych marek, usługodawcach i kurierach (bardzo często na samozatrudnieniu), którzy również muszą pracować aby mieć środki do życia.

Jak możecie wesprzeć akcję #WSPIERAMETYCZNEFIRMY?

  • udostępnij na Facebooku lub Instagramie zdjęcie ulubionego kosmetyku lub ubrania
  • opublikuj zdjęcie jedzenia ze swojej ulubionej restauracji, która obecnie dowozi jedzenie lub działa z odbiorem
  • poleć ulubiony etyczny salon kosmetyczny, manicure, wizażystę lub fryzjera jeśli oferują zakup voucherów na czas po epidemii
  • oznacz swoją ulubioną firmę, profil Happy Rabbit, PINK MINK Studio i Ecodesigner oraz użyj hashtagu #WSPIERAMETYCZNEFIRMY. Bardzo chętnie udostępnimy Wasze posty jeśli kosmetyki będą spełniały kryteria cruelty free stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa a pozostałe rzeczy będą wegańskie
  • obserwuj profile swoich ulubionych firm w social mediach, lajkuj i udostępniaj ich posty. To nic nie kosztuje a może ktoś w Twoich znajomych coś od nich kupi

Mam nadzieję, że przyłączycie się do akcji! Zapraszam do niej też wszystkie blogerki i blogerów


Przejdźmy do tematu dzisiejszego wpisu, czyli marki PÜR COSMETICS. Jest to firma amerykańska działająca od prawie 20 lat. Ich kosmetyki łączą skuteczność i profesjonalny wygląd na skórze z właściwościami pielęgnującymi skórę. Od niedawna mają dystrybutora w Polsce, więc są coraz lepiej dostępne.  

Oczywiście firma nie ma powiązań z testami na zwierzętach, co zostało sprawdzone m.in przez Logical Harmony.

Czy PÜR COSMETICS. jest firmą wegańską?
Nie, w części asortymentu znajdują się składniki odzwierzęce, ale marka ma wiele wegańskich kosmetyków. Na tej liście znajdziecie wegańskie opcje dostępne w Polsce. 


TWARZ:

OCZY:

USTA:

PĘDZLE:Jak zawsze, mam nadzieję, że lista pomoże Wam w zakupach :)
Które wegańskie kosmetyki PÜR COSMETICS lubicie najbardziej? Podzielcie się swoimi opiniami!

Miłego dnia!
Ewa 

Przy okazji zapraszam Was na Instagram https://www.instagram.com/happyrabbit_vegan/ gdzie będzie się dużo działo w związku z akcją #WSPIERAMETYCZNEFIRMY i bardzo Wam polecam konsultacje u Kasi, które są teraz w specjalnej cenie ;) Podczas rozmowy możecie zadać każde pytanie dotyczące testowania kosmetyków, kosmetyków wegańskich, makijażu, pielęgnacji czy marek potwierdzonych.*To nie jest wpis sponsorowany, ale zawarte są w nim linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupisz coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów nie ulegnie zmianie.
Copyright © Happy Rabbit , Blogger