WEGAŃSKIE & CRUELTY FREE SZAMPONY I ODŻYWKI W KOSTCE
Szampony w kostce są coraz bardziej popularne na naszym rynku kosmetycznym, szczególnie w kręgach osób zainteresowanych zero / less waste. Jest ich coraz więcej w sklepach.

Firmy kosmetyczne oferują dwa typy produktów - szampony, gdzie substancjami myjącymi są detergenty, oraz mydła (czasami) mylnie nazywane szamponami), które są tłuszczami zmydlonymi wodorotlenkiem sodu bądź potasu. Ja mydeł do włosów (ani w sumie niczego innego) nie polecam z uwagi na wysokie pH, które nie jest najlepsze dla skóry i włosów, plus wiecie, jest 2021 rok, na rynku są dużo lepsze i zdrowsze detergenty. 

Ale jak bardzo chcecie w nowym poście na blogu i ebooku wypisałam też te nieszczęsne mydła do włosów.

J


Na liście są szampony i mydła w kostce, które mają wegański skład i są produkowane przez firmy spełniające kryteria cruelty free moje oraz stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa, o których możecie przeczytać TUTAJ.


Zanim przejdziemy do listy muszę Wam powiedzieć, że ponad 200 innych wegańskich i cruelty free szamponów oraz ponad 900 innych kosmetyków do włosów znajdziecie w moim nowym ebooku!


Link do sklepu 👉 https://tiny.pl/99q7m 🐰


Co znajdziesz w ebooku?

Wiedzę o świadomej pielęgnacji włosów! 

Zdradziłam proste sposoby, które całkowicie odmieniły moje mycie głowy, omówiłam w nim porowatości włosów, równowagę PEH i metodę Curly Girl. Odpowiedziałam na najczęściej zadawane przez Was pytania!

Katalog wszystkich dostępnych w Polsce wegańskich i cruelty free kosmetyków do włosów!

Serio wszystkich! Jest ich tam ponad 900. Szampony, wcierki, peelingi, odżywki, maski, serum, mgiełki, lakiery, pianki, żele, stylizatory i farby. W dodatku posegregowałam je kategoriami. Szukasz szamponu z łagodnymi detergentami? Bez problemu, do wyboru jest 6 stron różnych produktów. Odżywki z proteinami? Możesz wybrać jedną z 70!
SZAMPONY W KOSTCE

AJEDEN:

SOAP SZOP:


MYDŁA DO WŁOSÓW


Kilka firm oferuje też mydła do włosów, często mylnie nazywane szamponami. Ja ich nie polecam bo wszystkie mydła są silnymi zasadami mającymi wysokie pH, które nie jest zalecane dla włosów i skóry głowy.

AJEDEN:

MYDLARNIA CZTERY SZPAKI:


ODŻYWKI W KOSTCE

AUNA:

MYDLARNIA CZTERY SZPAKI:


Koniecznie dajcie znać, które z tych wegańskich i cruelty free szamponów i odżywek w kostce polecacie 😀

Jeśli macie ochotę kupić ebooka, będę przeszczęśliwa jak to zrobicie. Dzięki temu, że kupujecie ebooki mogę działać i w Stowarzyszeniu i w Happy Rabbit, więc każdy zakup jest dla mnie OGROMNYM WSPARCIEM! Dziękuję!

Link do sklepu 👉 https://tiny.pl/99q7m 🐰


Miłego dnia!

Ewa 

Zobacz też:*Część linków w tym poście to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupisz coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów nie ulegnie zmianie. To nie jest wpis sponsorowany.

Copyright © Happy Rabbit , Blogger