WEGAŃSKIE I CRUELTY FREE ODŻYWKI DO WŁOSÓW Z PODZIAŁEM NA PEH

 


PEH to skrót od słów proteiny, emolienty i humektanty. Są to trzy grupy składników, których równowaga jest istotnym elementem pielęgnacji włosów. Z uwagi na budowę włosów istotne jest dostarczanie im tych trzech typów produktów. Stosując świadomą pielęgnację i odpowiednio bilansując używanie kosmetyków z proteinami, emolientami i humektantami, można uzyskać świetne efekty: poprawić kondycję włosów, zapobiegać ich niszczeniu i osiągać pożądaną fryzurę, skręt lub wygładzenie.Teorię równowagi PEH znajdziesz w poście RÓWNOWAGA PEH I WEGAŃSKIE ODŻYWKI DO WŁOSÓWCzy trzeba kombinować z równowagą PEH?

Nie trzeba tego robić! Super jest to, że kombinując z różnymi wariantami równowagi PEH, można osiągać ciekawe i zróżnicowane rezultaty. Na przykład moje włosy, naturalnie bardzo cienkie i falowane, mające tendencję do puszenia, mogę albo wygładzić, albo wręcz przeciwnie – podbić ich skręt. Gdy jednak nie mam czasu lub ochoty na taką zabawę, odpuszczam ją sobie na rzecz jednej odżywki (zwykle ze wszystkimi trzema składnikami) po każdym myciu.


W ebooku "Wegańska i cruelty free pielęgnacja włosów" znajdziesz WSZYSTKIE dostępne w Polsce odżywki do włosów!

Link do sklepu 👉 https://tiny.pl/99q7m 🐰


ODŻYWKI I MASKI Z PROTEINAMI:  ODŻYWKI I MASKI Z EMOLIENTAMI:
  ODŻYWKI I MASKI Z HUMEKTANTAMI:
  To tylko kilka propozycji wegańskich i cruelty free odżywek do włosów.


  Wszystkie, prawie 300 odżywek i masek do włosów znajdziesz w ebooku "Wegańska i cruelty free pielęgnacja włosów". Jest tam łącznie ponad 900 kosmetyków do włosów!

  Link do sklepu 👉 https://tiny.pl/99q7m 🐰


  W ebooku "Wegańskie i cruelty free kosmetyki w Rossmannie" są wszystkie, ponad 1500, etyczne kosmetyki i chemia domowa z Rossmanna!

  Copyright © Happy Rabbit , Blogger