WEGAŃSKIE & CRUELTY FREE KOREKTORY POD OCZY I DO TWARZY / LISTA 2021


Po tym jak kilka miesięcy temu opublikowałam listę wegańskich i cruelty free podkładów, wiele osób pytało o korektory. Ta lista musiała chwilę poczekać na swoją kolej ale już jest!

Żadna z niżej wymienionych firm nie ma powiązań z testami na zwierzętach, spełnia moje oraz stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa wymagania cruelty free, czyli:

 • Nietestowanie gotowych kosmetyków na zwierzętach na żadnym etapie produkcji; 
 • Niezlecanie testów na zwierzętach innym podmiotom; 
 • Nietestowanie na zwierzętach składników produktów i niezlecanie takich testów; 
 • Sprawdzanie całościowej polityki dostawców surowców i posiadanie oświadczeń potwierdzających, że nie przeprowadzają oni żadnych testów na zwierzętach i nie zlecają żadnych testów na zwierzętach;
 • Nieobecność na rynku chińskim (z wyjątkiem Hongkongu); 
 • Brak powiązań z firmami, które nie spełniają powyższych kryteriów


Wszystkie z nich zostały sprawdzona przeze mnie, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez OkrucieństwaKasię PINK MINK Studio lub Logical Harmony


Wpis powstał dzięki wsparciu moich Patronów i Patronek na Patronite! Na https://patronite.pl/HappyRabbit możesz do nich dołączyć 💓

W związku z tym, że w lutym mam urodziny przygotowałam dla Was "promocję" na Patronite. Każda osoba, która do końca lutego wesprze https://patronite.pl/HappyRabbit od progu 5 zł otrzyma:

 • ściągę z grafikami wszystkich firm cruelty free w Rossmannie
 • ściągę z grafikami wszystkich firm cruelty free w Hebe
 • ściągę z grafikami wszystkich wegańskich korektorów
 • dostęp do do grup dla Patronek i Patronów na Facebooku, gdzie można zadać każde pytanie, udzielam indywidualnych konsultacji, możemy głębiej dyskutować o statusach firm itp.


Serdecznie Was zapraszam do śledzenia działalności Happy Rabbit na Instagramie - https://www.instagram.com/happyrabbit_blog/. Publikuje tam sporo list i infografik oraz dużo stricte kosmetycznych treści. 

ALTERRA:

AMILIE MINERAL:

ANNABELLE MINERALS:

  CATRICE:

  DR IRENA ERIS:

  GOSH:

  KVD VEGAN BEAUTY:

  KOBO PROFESSIONAL:

  LILY LOLO:

  MY SECRET: 

  NABLA:

  NEAUTY MINERALS:

  NEVE COSMETICS:

  PIERRE RENE:

  REVOLUTION PRO:

  ZAO MAKEUP:


  Koniecznie dajcie znać, które z tych wegańskich korektorów testowaliście i co o nich sądzicie :)

  Miłego dnia!
  Ewa 
  Wpis powstał dzięki wsparciu Patronek i Patronów z Patronite. Możesz do nich dołączyć tutaj: https://patronite.pl/HappyRabbit


  Bardzo dziękuję za wsparcie: Celinie, Martynie, Anecie, Natalii, Barbarze, Karolinie, Monice, Agacie, Natalii, Iwonie, Alicji, Darii, Oldze, Klaudii, Edycie, Marcie, Marice, Katarzynie, Dominice, Magdalenie, Alicji, Marcie, Laurze, Weronice, Markowi, Kasi, Martynie, Weronice, Monice, Natalii, Asi, Renacie, Julii, Joannie, Magdalenie, Magdzie, Mlwie, Honoracie, Dagmarze, Arnice, Patrycji, Adriannie, Katarzynie, Paulinie, Małgorzacie, Aleksandrze, Jagodzie, Angelice, Dagmarze, Weronice, Magdzie, Annie, Justynie, Danieli i Klaudii:)

  Zobacz też:
  Copyright © Happy Rabbit , Blogger