CZY MAKEUP REVOLUTION TESTUJE NA ZWIERZĘTACH W 2021 ROKU?

Odkąd kilka lat temu brytyjska marka Makeup Revolution podbiła europejski i polski rynek kosmetyczny, nie zliczę ile razy otrzymałam pytania "Czy Makeup Revolution testuje na zwierzętach?". Przez lata odpowiadałam, ze nie wiem, ponieważ w różnych źródłach pojawiały się odmienne informacje, a w głównym źródle, z którego czerpie informacje o zagranicznych firmach, czyli Logical Harmony, MUR było długo na liście oczekującej. 

A jaka jest sytuacja Makeup Revolution w 2021 roku? Czy jest cruelty free?

Wiem, że wiele z Was przeżyło szok, gdy niedawno pierwszy raz pokazałam na instagramie (https://www.instagram.com/happyrabbit_blog/) wegański kosmetyk tej marki.

Firma Makeup Revolution niedawno została zweryfikowana przez największe niezależne źródło amerykańskich i ogólnoświatowych firm cruelty free, czyli Logical Harmony!

Czy Makeup Revolution testuje na zwierzętach?

Nie, żadne kosmetyki produkowane firmę nie są testowane na zwierzętach ani przez firmę ani na jej zlecenie.
Firma Makeup Revolution niedawno została zweryfikowana przez największe niezależne źródło amerykańskich i ogólnoświatowych firm cruelty free, czyli Logical Harmony!


Czy kosmetyki Makeup Revolution są sprzedawane w Chinach?

Nie, żadne produkty firmy nie są sprzedawane stacjonarnie na rynku chińskim.
Firma produkuje wiele kosmetyków i akcesoriów w Chinach lecz produkcja w tym kraju nie wiąże się z obowiązkowymi testami na zwierzętach. To stacjonarna sprzedaż na rynku chińskim niesie takie konsekwencje. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ

Czy Makeup Revolution należy do koncernu mającego powiązania z testami na zwierzętach?

Nie, Makeup Revolution nie zostało wykupione przez żaden koncern.

Czy kosmetyki Makeup Revolution są wegańskie?

Nie wszystkie, lecz firma oferuje wiele wegańskich opcji. Mam nadzieję, że post o powiązaniach Makeup Revolution z testami na zwierzętach Wam się przydał!
Mam nadzieję, że tak bardzo jak ja się cieszycie, że tak wielka i popularna firma jest cruelty free 💓

Miłego dnia!
Ewa


Wpis powstał dzięki wsparciu Patronek i Patronów z Patronite. Możesz do nich dołączyć tutaj: https://patronite.pl/HappyRabbit


Bardzo dziękuję za wsparcie: Celinie, Martynie, Anecie, Natalii, Barbarze, Karolinie, Monice, Agacie, Natalii, Iwonie, Alicji, Darii, Oldze, Klaudii, Edycie, Marcie, Marice, Katarzynie, Dominice, Magdalenie, Alicji, Marcie, Laurze, Weronice, Markowi, Kasi, Martynie, Weronice, Monice, Natalii, Asi, Renacie, Julii, Joannie, Magdalenie, Magdzie, Mlwie, Honoracie, Dagmarze, Arnice, Patrycji, Adriannie, Katarzynie, Paulinie, Małgorzacie, Aleksandrze, Jagodzie, Angelice, Dagmarze, Weronice, Magdzie, Annie, Justynie, Danieli i Klaudii:)

Zobacz też:Copyright © Happy Rabbit , Blogger