niedziela, 22 października 2017

KONTIGO - LISTA FIRM CRUELTY FREE
Sieć drogerii Kontigo do niedawna była jedynie w Warszawie, ale jakiś czas temu zaczęli otwierać swoje sklepy również w innych miastach i zdobywać coraz większą popularność :) Oczywiście mają też swój sklep online, w którym można trafić na super promocje!

Aktualizacja listy dn. 2-06-2019 

Z listy zniknęła marka Biolove. Dlaczego? Jest to marka własna  private label produkowana na zamówienie sieci Konigo. Do niedawna wszystkie kosmetyki robiła spółka Kamil Gawliński Importet-Eksport, czyli producent między innymi Nacomi, który został sprawdzony pod kątem testów na zwierzętach przez Kasię Pink Mink Studio, której ufam.
Nowości natomiast produkują firmy niespełniające moich kryteriów - Mariza (brak odpowiedzi na pytania o podejście do różnych aspektów testów na zwierzętach) i Scandia Cosmetics, od której dostałam jasną informację, że nie sprawdzają wszystkich dostawców surowców pod kątem testów na zwierzętach.
W związku z tym nie chcę Was wprowadzać w błąd i polecać całej marki.


Lubicie Kontigo? Jakie kosmetyki z tego sklepu polecacie?

Miłego dnia!
Ewa


*To nie jest wpis sponsorowany, ale zawarte są w nim linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli kupisz coś po kliknięciu w podany odnośnik, dostanę z tego tytułu niewielką prowizję. Cena produktów nie ulegnie zmianie.
Copyright © 2016 Happy Rabbit , Blogger