CZY GOSH TESTUJE NA ZWIERZĘTACH W 2021 ROKU?


Nadszedł czas na kolejny post o szczegółowym opracowaniu informacji o możliwych powiązaniach firmy z testami na zwierzętach.

Tym razem w ankiecie na Instagramie (https://www.instagram.com/happyrabbit_blog/wybraliście markę Gosh, która oferuje duży wybór kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji i perfumy.

A jaka jest sytuacja Gosh w 2021 roku? Czy jest cruelty free?


Czy Gosh testuje na zwierzętach?

Nie. Żadne kosmetyki produkowane przez Gosh nie są testowane na zwierzętach ani przez firmę ani na jej zlecenie.

Marka została zweryfikowana przez największe niezależne źródło amerykańskich i ogólnoświatowych firm cruelty free, czyli Logical Harmony!

Czy kosmetyki Gosh są sprzedawane w Chinach?

Nie, żadne produkty firmy nie są sprzedawane stacjonarnie na rynku chińskim.

Stacjonarna sprzedaż kosmetyków w Chinach kontynentalnych wiąże się ze zgodą firmy na testowanie ich produktów na zwierzętach. Więcej aktualnych informacji na ten temat znajdziecie m. in TUTAJ

Czy Gosh należy do koncernu mającego powiązania z testami na zwierzętach?

Nie, Gosh nie zostało wykupione przez żaden koncern.

Czy Gosh jest cruelty free?

Dla mnie - tak. Marka spełnia wszystkie kryteria Happy Rabbit oraz Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa braku powiązań z testami na zwierzętach nigdzie na świecie.

Czy kosmetyki Gosh są wegańskie?
Mam nadzieję, że post o powiązaniach Gosh z testami na zwierzętach Wam się przydał!

Miłego dnia!
Ewa

Wpis powstał dzięki wsparciu Patronek i Patronów z Patronite. Możesz do nich dołączyć tutaj: https://patronite.pl/HappyRabbit

Bardzo dziękuję za wsparcie: Celinie, Martynie, Anecie, Natalii, Barbarze, Karolinie, Monice, Agacie, Natalii, Iwonie, Alicji, Darii, Oldze, Klaudii, Edycie, Marcie, Marice, Katarzynie, Dominice, Magdalenie, Alicji, Marcie, Laurze, Weronice, Markowi, Kasi, Martynie, Weronice, Monice, Natalii, Asi, Renacie, Julii, Joannie, Magdalenie, Magdzie, Mlwie, Honoracie, Dagmarze, Arnice, Patrycji, Adriannie, Katarzynie, Paulinie, Małgorzacie, Aleksandrze, Jagodzie, Angelice, Dagmarze, Weronice, Magdzie, Annie, Annie, Justynie, Danieli, Martynie, Alicji i Agnieszce.


Zobacz też:
Copyright © Happy Rabbit , Blogger